סדנאות, הדרכות והרצאות

אחרי קרוב לעשור בתחום רעות עוד לא פגשה גרסה של וורדפרס שהיא לא יודעת לתפעל תוך כמה דקות או איזו תבנית עבודה שהיא לא פיצחה תוך שעה.

אנחנו מציעים 3 אפשרויות הדרכה:

הדרכה אישית

אתם יושבים עם רעות, איפה שנוח לכם, בכל מקום בארץ, והיא מלמדת אתכם איך לתפעל לבד את מערכת האתר שלכם. טרם ההדרכה אתם תעבירו לנו את האתר ופרטי גישה אליו, רעות תלמד אותו לעומק טרם הפגישה.
בתום הפגישה תקבלו גם חוברת הדרכה ותמיכה טכנית למשך חודש ממועד הפגישה לכל שאלה שתיהיה לכם.

סדנאות הדרכה

סדנאות ייעודיות להדרכה על המערכת. קבוצות של עד 5 משתתפים, 5 שעות מרוכזות בהן נלמד יחד איך מתפעלים את מערכת ההפעלה, נענה על שאלות, נתנסה ונבין את המערכת. ההדרכה כוללת כיבוד וחוברת הדרכה. ניתן להצטרף לסדנת הדרכה קיימת או להגיע מראש קבוצה של 5 משתתפים לסדנה מיוחדת

סדנאות אפיון

בסדנת אפיון רעות מלמדת את המשתתפים כיצד לייעל את המערכת החיצונית של האתר, הסדנה מיועדת עבור אלו אשר מרוצים מהאתר שלהם ורוצים להבין לבד איך לייעל אותו, למי שרוצה להבין לבד איך לתפעל את האתר לא רק ברמה הטכנית כדי שהעבודה הרבה אשר הושקעה בפיתוח אתר לא תתבזבז (אני מתכוונת למקרה בו הרבה פעמים אני מסיימת לבנות אתר ללקוח והוא מתחיל לתפעל אותו לבד והוא לא לגמרי מבין מה לעשות ברמה הרעיונית של למה לשים את התמונה הזאת כאן ולא שם וכאלה, כלומר הורס לי את האפיון) או עבור אלו אשר מעוניינים לבנות את האתר שלהם לבד ללא שימוש באנשי מקצוע. הסדנא מחולקת לשלושה מפגשים בני חמש שעות כל מפגש. המפגשים פרוסים על פני שבוע אחד מרוכז. עד 5 משתתפים. המפגשים כוללים דיונים של המשתתפים, ניתוח האתרים של כלל המשתתפים יחד כקבוצה למידה אחד מהשני. המפגשים כוללים כיבוד.