אחרי קרוב לעשור בתחום רעות עוד לא פגשה גרסה של וורדפרס שהיא לא יודעת לתפעל תוך כמה דקות או איזו תבנית עבודה שהיא לא פיצחה תוך שעה.

אנחנו מבינים שלפעמים אנשים אוהבים ללמוד ולעשות בעצמם, ואנחנו מאמינים שידע חייב לחלוק ולהעביר הלאה.

ולכן, אנחנו מציעים מספר אפשרויות הדרכה:

הדרכה פרטנית

אתם יושבים עם רעות, איפה שנוח לכם, בכל מקום בארץ, והיא מלמדת אתכם איך לתפעל לבד את מערכת האתר שלכם. טרם ההדרכה אתם תעבירו לנו את האתר ופרטי גישה אליו, רעות תלמד אותו לעומק טרם הפגישה.
בתום הפגישה תקבלו גם חוברת הדרכה ותמיכה טכנית למשך חודש ממועד הפגישה האחרונה לכל שאלה שתיהיה לכם.

למידע נוסף והזמנה

סדנאות הדרכה

סדנאות ייעודיות להדרכה על המערכת. קבוצות של עד 5 משתתפים, 15 שעות מרוכזות, מחולקות ל3 מפגשים בהן נלמד יחד איך מתפעלים את מערכת ההפעלה, נענה על שאלות, נתנסה ונבין את המערכת.
בתום הפגישה תקבלו גם חוברת הדרכה ותמיכה טכנית למשך חודש ממועד הפגישה האחרונה לכל שאלה שתיהיה לכם.

למידע נוסף והזמנה

סדנאות אפיון

בסדנת אפיון רעות מלמדת את המשתתפים כיצד לייעל את המערכת החיצונית של האתר, הסדנה מיועדת עבור אלו אשר מרוצים מהאתר שלהם ורוצים להבין לבד איך לייעל אותו, למי שרוצה להבין לבד איך לתפעל את האתר לא רק ברמה הטכנית כדי שהעבודה הרבה אשר הושקעה בפיתוח אתר לא תתבזבז או עבור אלו אשר מעוניינים לבנות את האתר שלהם לבד ללא שימוש באנשי מקצוע. הסדנא מחולקת לשלושה מפגשים בני חמש שעות כל מפגש. המפגשים פרוסים על פני שבוע אחד מרוכז. עד 5 משתתפים. המפגשים כוללים דיונים של המשתתפים, ניתוח האתרים של כלל המשתתפים יחד כקבוצה למידה אחד מהשני. המפגשים כוללים כיבוד.

למידע נוסף והזמנה

הרצאה - חיבור נכון בין כל הנכסים הדיגיאליים

הרבה אנשים חושבים שאין צורך באתר אם יש לך דף פייסבוק. או שטינסטגרם לא מתאים לכל בית עסק.

בהרצאה נדבר על החשיבות של כל בית עסק להיות עם נוכחות מלאה בעולם הדיגיטלי ועל איך אפשר לחבר נכונה בין כל הנכסים הדיגיטליים והיתרון המתקבל בעולם העסקים הדיגיטלי

אוקטובר 2019

לא רוצים לעשות את זה לבד?